Hakkımızda

Teknolojiyi biliyoruz! Teknolojiyi market anlayışı ile sunuyoruz.

Teknohipermarket olarak müşterilerimizin gerçek yaşamdaki ticari anlayışlarını internet ortamına taşıyarak rekabet ortamında onlara üstünlük kazandırıyoruz. Teknohipermarket'in yükselmesi ve büyümesinin en önemli unsurunun sizlere kaliteli tasarımlar sunarak en ucuz fiyatlandırma ile yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple web çözümlerimizi, markalarınızın ve dolayısıyla da işlerinizin profesyonelleşmesi için tasarlamaktayız.

Misyonumuz

Web Tasarım - Yazılım, İnternet hizmetleri ve sistemlerinin işleyişlerindeki ve yönetimindeki kaliteyi artıracak, hizmetin zamanında ve doğru olmasını sağlayacak mekanizmaları geliştirerek ve yöneterek müşterilerimize ve sektöre katma değerler yaratmak temel görevlerimizdir.

Vizyonumuz

Müşterilerimize ve çevremizdeki topluluklara büyük fayda sağlayan yazılım, tasarım, çözüm ve hizmetlerim üretilmesini temellerinden oluşur. Bunun anlamı şudur ki; biz kaliteli web siteler yaratmakla kalmayız, aynı zamanda Teknohipermarket'in pazar liderliğini yakalamasını sağlayan en son teknolojiye sahip, gerçek bir teknoloji öncüsü haline gelmesini sağlarız.

Neden Teknohipermarket ?

Teknohipermarket ekibi olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için size çözümler sunmaktır. Müşterilerimizin web sitelerinden en yüksek verimi almaları için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız. Sektörel çözümleri anlaşılabilir ve kullanımı kolay bir biçimde sizlerle buluşturuyoruz.

Ekibimiz

Teknoloji sektörünün lider kuruluşlarından olan Teknohipermarket.com insan odaklı yaklaşımıyla birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır.Bu kararlar alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

team member

Korkut Kutluca

Genel MÜdür

 team member

Mustafa Demir

Sistem ve Operasyon Uzmanı

 

team member

Ayten Özkurt

Yönetim Danışmanı Mali İşler Müdürü

 

team member

İbrahim Eyil

SEO - SEM Uzmanı

 

team member

Ayşe Yıldız

Eğitim Destek Uzmanı

 team member

Yusuf Satılmış

Web Yazılım Geliştiricisi

 

team member

Berke Kutluca

E-reklam ve E-pazarlama Uzmanı

 

team member

Tarık Gündüz

Teknik Destek Sorumlusu

 

team member

Doğuş Yüksel

Dijital Pazarlama Uzmanı

 team member

Aysu

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

 team member

Burcu

Reyon Elemanı

 

team member

Derya

Reyon Elemanı

 

team member

Aysu

Reyon Elemanı

 

team member

Yelda

Reyon Elemanı