Konsept SiteYÖNETİCİLER! İŞLETMENİZİ İNTERNETE TAŞIYIN!

İşletmenizi internet ortamına taşımak firmanıza yepyeni fırsatlar sunar. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca firmanızı ulaşılabilir hale getirir. Kurumsal maillere sahip olup, mail yönetiminizi daha sağlıklı yapabileceğiniz bir platformla buluşmanızı sağlar. Döküman yönetimi konusunda yepyeni bir sistemle bulunduğunuz herhangi bir konumdan tek tıkla, tek bir mail ile tüm dosyalarınıza kolayca ulaşabileceksiniz. Hedef kitlenize etkin bir şekilde ulaşıp firmanızı tanıtmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz.
Detay İncele


SEVGİLİ ANNE VE BABALAR! BEBEĞİNİZE WEB SİTE HEDİYE EDİN!

Sevgili anne ve babalar bebeğinize web sitesini şimdiden hediye edin. Bebeğiniz için özel olarak hazırlanmış websitelerine teknohipermarket ile ulaşmak çok kolay. Sizlere sunduğumuz zevkli tasarımlar ve bebekler için hazırladığımız özel hizmetler ile, bebeğinize ömür boyu gösterdiğiniz özeni hissettireceksiniz. Tüm bunların yanısıra bebeğiniz ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz, bu bilgileri kaydedebileceğiniz ve arşivleyebileceğiniz bir ortamı sizlere sunuyoruz. Şimdi teknohipermarket ile bebeğinizin web sitesini oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.
Detay İncele


SİTE VE APARTMAN YÖNETİCİLERİ! AİDAT ÖDEMELERİNİ KREDİ KARTI İLE TAHSİL EDİN!

Site ve apartman aidat ödemelerini kredi kartı ile tahsil etmeniz teknohipermarket ile çok kolay. Kapı kapı gezip aidat toplamanın ve tüm ödeme karışıklıklarına son vermenin vakti artık geldi. Site ve apartman sakinlerinizin otomatik ödeme emri verebilecekleri, aydan aya ödemelerini internet üzerinden yapabilecekleri websitenizi oluşturmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz.
Detay İncele


HEDİYE PAKETİ EN TEKNOLOJİK HEDİYE TEKNOHİPERMARKET’TE!

Hediye aramaktan çok mu sıkıldınız ? Sıra dışı bir hediye bulamıyor musunuz? Günümüz teknolojisine en uygun hediye Teknohipermarket.com ile karşınızda. Mükemmel bir anı olacak Doğum Günü, Anneler & Babalar Günü, Sevgililer Günü paketlerinden hemen birini satın alın ve sevdiklerinizi mutlu edin. !
Detay İncele


DÜĞÜN PAKETİ DÜĞÜN BİLGİLERİNİZİ WEBSİTENİZDEN DUYURUN!

Düğünlerinizi internet siteniz aracılığıyla tüm sevdiklerinize duyurmaya hazır mısınız ? Davetiye bilgilerinizi paylaşabileceğiniz. Konum bilgilerinizi Google Maps aracılığıyla sitenizde yayınlayabileceğiniz bu özel siteye hemen sahip olun!
Detay İncele


DERNEK YÖNETİCİLERİ! AİDATLARINIZI KREDİ KARTI İLE TAHSİL EDİN!!

Bir dernek yöneticisi olarak derneğinizi internete taşımanın tam zamanı! Kullanıcı dostu panel kurgusu ile içeriklerinizi en basit şekilde yönetin. Bilgisayarınızdan tek tıkla telefon ve tabletinizden ise tek dokunuşla tüm işlemlerinizi tamamlayın!
Detay İncele


YARDIMA İHTİYACINIZ MI VAR? Destek ekibi 7/24 Hazır +90(850) 500 52 00